istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |

Scan

Seek Scan nedir?

Seek Scan, otomatik olarak tene temas etmeden uzaktan vücut sıcaklığını ölçmek için için tasarlanmış basit, düşük maliyetli, termal bir görüntüleme sistemidir. Seek Scan, işletmelerin, kurumların ve mekanların,  çalışanları, müşterileri, üyeleri ve kullanıcılari için daha güvenli bir ortam oluşturmasına yardımcı olmak için lobilere, koridorlara ve diğer önemli erişim noktalarına kurulabilir. Kurulumu kolay ve kullanımı kolay olan sistem, özel ekipman veya eğitim olmadan dakikalar içinde çalışmaya başlayabilir.

Nasıl Çalışır

Seek Scan, sosyal mesafe koruyarak uzaktan vücut sıcaklığını ölçmek için tasarlanmış ve kalibre edilmiştir. Saniyeler içinde, sistem yüzü otomatik olarak algılar, ölçüm için en güvenilir yüz özelliklerini belirler ve vücut sıcaklığı belirlenin üzerinde ise uyarı verir.


Tipik endüstriyel termal kameralardan farklı olarak, Seek Scan hassas cilt sıcaklığı ölçümü için geliştirilmiştir ve bilinen bir sıcaklık değerine sahip sabit bir ısı kaynağına başvurarak doğruluğu en üst düzeye çıkarır. (Black Body) Sisteme sabit bir ısı kaynağı eklemek, Seek Scan’in standart bir termal görüntüleme kamerasından çok daha yüksek doğruluk üretmesini sağlar. Seek Scan tarama işlemi ek bir önleyici tarama katmanı ile katılımcıların muhtemel bulaşıcı bir hastalığa sahip olup olmadığının ön taramasını vücut ısısını algılayarak ölçer


Vücut Sıcaklığı Analizi


Düşük Sıcaklık Algılama


Yüksek Sıcaklık Algılama


Temel Özellikler

Doğru vücut sıcaklığı ölçümü için tasarlandı ve kalibre edildi

Hassas sıcaklık ölçümü için geliştirilmiş ve ayrıca doğruluğu en üst düzeye çıkaran sabit bir ısı kaynağı içerir.

Sosyal mesafeyi etkinleştirir

Temassız, uzaktan tarama, tarama personeli ve katılımcılar arasındaki teması ortadan kaldırır.

Kurulumu ve kullanımı kolay

İki tripod ve bir Windows PC kullanarak birkaç dakika içinde taramaya başlayın. Özel ekipman veya eğitim gerekmez.

Kanıtlanmış teknoloji

Termal görüntüleme yıllardır küresel olarak sıcaklığı ölçmek için hızlı, invazif olmayan bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

Hızlı, otomatik tarama

Saniyeler içinde sistem bir yüz algılar, ölçülecek en güvenilir noktayı bulur ve başarılı / başarısız uyarısı görüntüler.

Satın alınabilir

Diğer termal tarama çözümlerinden önemli ölçüde daha düşük fiyatlı.Kullanım Alanları
Küçük, Orta & Büyük işletmeler
Fabrikalar & Depolar
Hoteller & Restorantlar
Hastaneler
Okullar
Sport Salonlar