istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |

Kurumsal

Değerlerimiz


Teknotürk Hakkımızda

Bugüne kadar farklı sektörlerde başarılı projelere imza atan uzmanlarin bir araya gelmesiyle kurulan Teknotürk Elektonik Sanayii Ltd; Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Endüstriyel Otomasyon konusunda faaliyet göstermektedir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda kalite ve satış sonrası destek ile global üne sahip firmalarla çalışarak projelerini gerçekleştiren firmamız; Akıllı Kart ve Elektronik Cüzdan Uygulamaları, Kartlı Geçiş Sistemleri, Kart Baskı Makinaları, Turnike-Bariyer Sistemleri , Otopark Otomasyonu, Personel Devam Takip Sistemleri , Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Yangın ihbar, Hırsız ihbar, Kiosk, Sıramatik, Radarlı Kayar Kapılar ve Garaj Kapıları konularında faaliyet göstermektedir. Bu konularda sektörde faaliyet gösteren birçok firma olmasına rağmen, müşteri memnuniyetinin çok düşük olmasını rekabet avantajına çeviren firmamız; ihtiyaca uygun ürünleri tespit etmesi, rekabetci fiyatları, profesyonel çalışma tarzı ve satış sonrası tam destek vermesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamış ve bu sayede çok önemli referanslara sahip olmustur.

Ürünleri arasında veri toplama kartları, endüstriyel bilgisayarlar, ağ ve data çeviricileri, endüstriyel iletişim çözümleri, tek kart bilgisayarlar, ağ araçları, endüstriyel panel bilgisayarlar, ev/bina otomasyonu ve medikal bilgisayarlar, insan/makina arayüzleri…vb yanısıra, müşteri ihtiyaçlarına göre özel ürünlerin tasarım ve üretimini yapabilmesiyle bir çok ülkede pazar lideri konumundadır.

Teknotürk Elektonik Sanayii Ltd olarak misyonumuz sadece ürün satışı/montajı değil, ileri teknoloji gerektiren projelere özel çözümler sunarak farklılaşmaktır. Bu hedefe doğru ilerlerken disiplinli ve yoğun çalışan uzman kadromuza, gereken ilgi ve desteği aldığımız çözüm ortaklarımıza ve bize duyduğunuz güvenden dolayı siz müşterilerimize teşekkür etmek isteriz.

Teknotürk Vizyon Misyon

Sektörün kuruluşundan itibaren oluşan tecrübelerimizi son güvenlik teknolojileriyle donatarak, müşterilerimize daha güvenli yaşam alanları oluşturmak için gece gündüz çalışan genç bir ekibiz. Güvenilirliğini adından alan şirketimizin ilkeleri etrafında toplanmış bu profesyonel ekibin en büyük sermayesi dürüstlüğüdür. Müşterileri için en doğru güvenlik yaklaşımlarını üreten bu amatör ruhlu ekibimiz kendilerine güvenmiş insanların menfaatlerini her zaman kendi menfaatinden önce tutar. Bizler bu yaklaşımın önce vatan sevgisinden geldiğini biliriz. Farkındayız ki; bizleri bu günlere getiren kişilere olan saygı ve bağlılığımız bizi daha da ileriye taşıyacaktır. Bize güvenenlerin ihtiyaçları olduğunda hiçbir mazeret üretmeksizin sorunun çözümü için yanlarında oluruz. Sözümüzü tutarız.

Tüm projelerimizdeki imzamız bizim kurumsal kimliğimizdir. Gelişime, yeni fikirlere, teknolojiye her zaman açığız. Tüm ürettiğimiz projelerde hedefimiz maksimum güvenlik minimum maliyet esasına dayanır. Güvencem tüm müşterilerinin gizlilik politikalarına uymayı taahhüt eder.

Teknotürk Vizyon Misyon

Tespit

Yapılan keşif ve mühendislik çalışmalarıyla korunacak alan risk analizi yapılır. Risk analizi ve yönetiminin amacı; kurumların olabilecek tehlikelere karşı uygun cevap verebilecek, kasıtlı ya da kasıtsız tehditlerin etkisini ve olma ihtimalini azaltacak hazırlıkları, prosedürleri ve kontrolleri tespit etmektir.

Çözüm

Yapılan keşif ve tespitin ardından çözüm ve sonuç odaklı bir çalışma başlatılır. Gerçek çözümün ürün satmaktan değil hizmet üretmekten geçtiğini bilerek hazırlanan çözümler müşteriye sunulur. Tüm çözümler detaylı incelenerek gidilecek sonuca ihtiyaçlar ve riskler göz önünde tutularak gidilir. Burada asıl gerekliğin pahalı ürünlerden değil doğru çözümlerden geldiği sürekli gündemde tutulur.

Sonuç

Sonucun üretime, huzura ve maliyete olan katkıları reel olarak tespit edildiği gözlenir. Uzun ömürlü sistemlerin sürekli bakım altında olduğu bilici ile tüm sistemler tarafımızdan periyodik kontrollerle incelenir. Herhangi bir aksamada sorun anında çözülerek raporlanır. Yapılan tüm çalışmalara güvenlik amaçlı olduğu asla unutulmaz.